3 tallrikar, Meissen, 2 djupa, samt en flat, med dekor av blommor, diam 23,5 cm, bruksslitage, flat tallrik med minimalt kantnagg, en djup tallrik med mindre kantslitage. Samt en tallrik med Meissenliknande märke, diam 24 cm.
Värdering 800 kr

  • 600 kr
    Tis 09 2023
  • 500 kr
    Tis 09 2023
  • 400 kr
    Tis 09 2023
  • 300 kr
    Mån 08 2023
  • 200 kr
    Ons 26 2023