24. Tallrikar, Meissen
3 tallrikar, Meissen, 2 djupa, samt en flat, med dekor av blommor, diam 23,5 cm, bruksslitage, flat tallrik med minimalt kantnagg, en djup tallrik med mindre kantslitage. Samt en tallrik med Meissenliknande märke, diam 24 cm.
- 3600 kr
Tis 09 2023 - 2500 kr
Tis 09 2023 - 3400 kr
Tis 09 2023 - 2300 kr
Mån 08 2023 - 1200 kr
Ons 26 2023