23. Keramik, Rörstrand samt Gustavsberg
3 delar, 2 delar Carl Harry Stålhane, samt en del Ursula Printz, höjd 6 - 18 cm, smärre bruksslitage, glasyrkrackeleringar.
500 kr
400 kr
300 kr
200 kr
Lör 06 2023