1900-tal, gustaviansk stil, förgylld ram, brännmärkt, 72 x 50 cm, smärre bruksslitage.
700 kr
Tis 09 2023
3
600 kr
Tis 09 2023
500 kr
Tis 09 2023
400 kr
Tis 09 2023
300 kr
Tors 04 2023
200 kr
Mån 01 2023