77. Ljusstakar, Von Schierholz, Tyskland
Ett par, porslin, med dekor av puttis och blommor, höjd 36 cm, smärre bruksslitage, men enstaka mindre nagg kan förekomma.
700 kr
Sön 07 2023 -
600 kr
Sön 07 2023 -
500 kr
Ons 03 2023 -
400 kr
Ons 03 2023 -
200 kr
Mån 01 2023