168. Lampbord
Lampbord, 1900-talets mitt, svartlackerad metall, med bordsskiva i trä, 2 elektriska ljuspunkter. Bruksslitage, ej funktionstestad.
700 kr
600 kr
500 kr
300 kr
Ons 03 2023 -
200 kr
Tis 02 2023