169. Ikoner
Ryssland, litograferad plåt, 1900-talets första hälft, 22 x 17 cm, samt en Grekortodox ikon, 1800-tal, 23 x 18 cm, bruksslitage
900 kr
800 kr
700 kr
600 kr
600 kr
500 kr
Mån 08 2023 -
400 kr
Mån 08 2023 -
300 kr
Mån 08 2023 -
200 kr
Lör 29 2023