23. Keramik, Rörstrand samt Gustavsberg
3 delar, 2 delar Carl Harry Stålhane, samt en del Ursula Printz, höjd 6 - 18 cm, smärre bruksslitage, glasyrkrackeleringar.
0500 kr
0400 kr
0300 kr
0200 kr
Lör 06 2023