7. Kandelabrar, Oskarianska
1800-talets slut, ett par, brännförgyllda, hållare för 3 levande ljus vardera, höjd 42 cm, smärre bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:03
- 4700 kr
Sön 26 2023 - 2600 kr
Tis 21 2023 - 3500 kr
Tis 21 2023 - 2400 kr
Tors 16 2023 - 1300 kr
Tors 16 2023 - 1200 kr