7. Kandelabrar, Oskarianska
1800-talets slut, ett par, brännförgyllda, hållare för 3 levande ljus vardera, höjd 42 cm, smärre bruksslitage.
26 november 2023 15:03
700 kr
Sön 26 2023 -
600 kr
Tis 21 2023 -
500 kr
Tis 21 2023 -
400 kr
Tors 16 2023 -
300 kr
Tors 16 2023 -
200 kr