Mahogny med kopparinsats, diam. 49 cm, höjd 87 cm, bruksslitage, skador
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:03
Värdering 1 000 kr

  • 700 kr
  • 600 kr
  • 500 kr
  • 400 kr
  • 200 kr