527. Vas, Gertrud Lönegren, Rörstrand
Glaserat stengods, med dekor av fiskar, stämpelsignerad, höjd 17 cm, smärre bruksslitage, men glasyrkrackeleringar,
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 17:48
- 3600 kr
Sön 26 2023 - 2500 kr
Sön 26 2023 - 3500 kr
Sön 26 2023 - 2400 kr
Sön 26 2023 - 1300 kr
Sön 26 2023 - 1200 kr
Tors 23 2023