Glaserat stengods, stämpelsignerad, höjd ca 18 cm, glasyrkrackeleringar, för övrigt smärre bruksslitage, minimalt nagg/tillverkningsdefekt i bottenring.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 17:47 Vitrin
Värdering 4 000 kr

  • 0
    4 600 kr
    Fre 24 2023
  • 0
    4 400 kr
    Fre 24 2023
  • 0
    4 200 kr
    Fre 24 2023
  • 0
    4 000 kr
    Fre 24 2023
  • 0
    3 000 kr
    Tors 23 2023
  • 0
    2 800 kr
    Tors 23 2023
  • 0
    2 600 kr
    Tis 07 2023
  • 0
    2 400 kr
    Tis 07 2023
  • 0
    1 700 kr
    Tis 07 2023
  • 0
    1 600 kr
    Tis 07 2023
Visa alla