526. Vas, "Florens", Gertrud Lönegren, Rörstrand
Glaserat stengods, stämpelsignerad, höjd ca 18 cm, glasyrkrackeleringar, för övrigt smärre bruksslitage, minimalt nagg/tillverkningsdefekt i bottenring.
26 november 2023 17:47
Vitrin
04 600 kr
Fre 24 2023 -
04 400 kr
Fre 24 2023 -
04 200 kr
Fre 24 2023 -
04 000 kr
Fre 24 2023 -
03 000 kr
Tors 23 2023 -
02 800 kr
Tors 23 2023 -
02 600 kr
Tis 07 2023 -
02 400 kr
Tis 07 2023 -
01 700 kr
Tis 07 2023 -
01 600 kr
Tis 07 2023