För Märta Måås-Fjetterström, 269 x 193 cm, designad 1948, signerad, obetydlig slitage
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:03
Värdering 100 000 kr

Bevakningspris uppnått
  • 88 000 kr
  • 88 000 kr
  • 86 000 kr
  • 84 000 kr
    Fre 24 2023
  • 82 000 kr
    Ons 22 2023
  • 80 000 kr
    Ons 22 2023
  • 78 000 kr
    Ons 22 2023
  • 76 000 kr
    Ons 22 2023
  • 74 000 kr
    Ons 22 2023
  • 72 000 kr
    Ons 22 2023
Visa alla