4. Tallrikar, Kina, 1700-tal
Ett par, blåvit dekor av 1000 antikviteter, diam 23 cm, smärre bruksslitage, men enstaka nagg, samt obetydligt kantslitage.
26 november 2023 15:02
2 000 kr
Sön 26 2023 -
2 000 kr
Sön 26 2023 -
1 900 kr
Sön 26 2023 -
1 800 kr
Sön 26 2023 -
1 300 kr
Tors 23 2023 -
1 200 kr
Tors 09 2023 -
1 100 kr
Tors 09 2023 -
1 000 kr
Tors 09 2023 -
900 kr
Tors 09 2023 -
200 kr