1960-tal, bord i vitlackerad metall, skiva i bemålat trä, diam, 105 cm, höjd 73, smärre bruksslitage, 4 stolar, stomme i glasfiber, dynor i textil, dynor med fläckar, en dyna saknas, för övrigt smärre bruksslitage. Alla märkta Arkana
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:06
Värdering 6 000 kr

Bevakningspris uppnått
  • 9 500 kr
  • 9 000 kr
  • 7 000 kr
  • 6 500 kr
  • 4 200 kr
    Mån 20 2023
  • 4 000 kr
    Mån 20 2023
  • 1 000 kr
    Sön 12 2023
  • 900 kr
    Sön 12 2023
  • 800 kr
    Sön 12 2023
  • 700 kr
    Sön 12 2023
Visa alla