17. Matgrupp, Maurice Burke, Arkana
1960-tal, bord i vitlackerad metall, skiva i bemålat trä, diam, 105 cm, höjd 73, smärre bruksslitage, 4 stolar, stomme i glasfiber, dynor i textil, dynor med fläckar, en dyna saknas, för övrigt smärre bruksslitage. Alla märkta Arkana
26 november 2023 15:06
Bevakningspris uppnått-
9 500 kr
Sön 26 2023 -
9 000 kr
Sön 26 2023 -
7 000 kr
Sön 26 2023 -
6 500 kr
Sön 26 2023 -
4 200 kr
Mån 20 2023 -
4 000 kr
Mån 20 2023 -
1 000 kr
Sön 12 2023 -
900 kr
Sön 12 2023 -
800 kr
Sön 12 2023 -
700 kr
Sön 12 2023