16. Herrbyrå/chiffonje, Nyrenässans
1800-talets andra hälft, mahogny, 5 utdragslådor, samt skrivklaff med bakomliggande förvaring. 76 x 51 cm, höjd 147 cm, åldersrelaterat slitage.
26 november 2023 15:06
1 800 kr
Sön 26 2023 -
1 700 kr
Sön 26 2023 -
1 600 kr
Sön 26 2023 -
1 500 kr
Sön 26 2023 -
1 400 kr
Sön 26 2023 -
1 300 kr
Sön 26 2023 -
1 200 kr
Sön 26 2023 -
1 100 kr
Sön 26 2023 -
1 000 kr
Sön 26 2023 -
900 kr