249. Teskrin
1900-talets första hälft, mahogny med 4 st behållare i glas, 32 x 24, höjd 17 cm, smärre slitage, ingraverad namn på lock, saknar nyckel
500 kr
400 kr
Mån 08 2023 -
400 kr
Mån 08 2023 -
300 kr
Sön 07 2023 -
200 kr
Ons 26 2023