106. Skulptur, Coup de vent, Ernest Justin Ferrand, efter
Skulptur i form av kvinna, signerad i gods Ferrand, konstmassa, monterad på sockel, höjd 34 cm, smärre bruksslitage.
200 kr
Sön 07 2023