33. Koka Blå, Hertha Bengtsson, Rörstrand
11 delar, formar karotter m.m. En karott saknar lock, 2 extra lock medföljer. Bruksslitage, bestickrepor, mindre nagg kan förekomma.
- 31 600 kr
Tis 09 2023 - 11 500 kr
Tis 09 2023 - 31 400 kr
Tis 09 2023 - 11 300 kr
Tis 09 2023 - 31 200 kr
Tis 09 2023 - 11 100 kr
Tis 09 2023 - 31 000 kr
Tis 09 2023 - 1900 kr
Mån 08 2023 - 3900 kr
Mån 08 2023 - 1800 kr
Mån 08 2023