33. Koka Blå, Hertha Bengtsson, Rörstrand
11 delar, formar karotter m.m. En karott saknar lock, 2 extra lock medföljer. Bruksslitage, bestickrepor, mindre nagg kan förekomma.
1 600 kr
1 500 kr
1 400 kr
1 300 kr
1 200 kr
1 100 kr
1 000 kr
900 kr
Mån 08 2023 -
900 kr
Mån 08 2023 -
800 kr
Mån 08 2023