36. Frukostservisdelar, Mon Amie, Rörstrand
Skålar, te- och kaffekoppar, 2 muggar, sockerskål, gräddkanna, samt extra fat. Bruksslitage, mindre nagg kan förekomma.
- 2900 kr
Tis 09 2023 - 5800 kr
Sön 07 2023 - 4700 kr
Fre 05 2023 - 2600 kr
Tors 04 2023 - 4600 kr
Tors 04 2023 - 2500 kr
Sön 30 2023 - 3400 kr
Sön 30 2023 - 2300 kr
Ons 26 2023 - 1200 kr
Tis 25 2023