36. Frukostservisdelar, Mon Amie, Rörstrand
Skålar, te- och kaffekoppar, 2 muggar, sockerskål, gräddkanna, samt extra fat. Bruksslitage, mindre nagg kan förekomma.
900 kr
800 kr
Sön 07 2023 -
700 kr
Fre 05 2023 -
600 kr
Tors 04 2023 -
600 kr
Tors 04 2023 -
500 kr
Sön 30 2023 -
400 kr
Sön 30 2023 -
300 kr
Ons 26 2023 -
200 kr
Tis 25 2023