Omkring 1940-tal, kromad, samt bemålad metall, höjd 28 cm, bruksslitage

  • 900 kr
    Tis 30 2023
  • 800 kr
    Tis 30 2023
  • 700 kr
    Tis 30 2023
  • 600 kr
    Tis 30 2023
  • 400 kr
    Tis 23 2023
  • 300 kr
    Tis 23 2023
  • 200 kr
    Tis 23 2023

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

För dig som vill vara med på realtidsauktionen online: inloggningen sker från hemsidan, längst upp i skärmen.

Inloggningen startar 17:30, auktionen startar 18:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 17:30, auction start 18:00. Good luck!

Öppettider:

Mån-tor 11-18

Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:

Röde Orm Antik Service
För transport till Stockholm, Göteborg, Helsingfors & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se

JH Transport ApS
Tel: +45 43735555
E-post: jh@43735555.dk
www.43735555.dk

Frakt och flytt i väst AB
För transport till Västra Götaland, Halland, Småland eller per förfrågan.
Tel: 0702420 478
E-Post: info@tjanstivast.se