Bemålad metall, signerad Krum, samt numrerad 7/25, diam ca 90 cm. Fint skick.
Värdering 1 000 kr

  • 2 000 kr
    Tis 26 2023
  • 1 900 kr
    Tis 26 2023
  • 1 800 kr
    Tis 26 2023
  • 1 700 kr
    Tis 26 2023
  • 1 600 kr
    Tis 26 2023
  • 1 500 kr
    Tis 26 2023
  • 800 kr
    Ons 20 2023
  • 700 kr
    Ons 20 2023
  • 600 kr
    Sön 17 2023
  • 500 kr
    Sön 17 2023
Visa alla

Alla publicerade varor finns i visningslokalen i Sisjön, välkomna till visning!

För dig som vill vara med på realtidsauktionen online: inloggningen sker från hemsidan, längst upp i skärmen.

Inloggningen startar 17:30, auktionen startar 18:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 17:30, auction start 18:00. Good luck!

Öppettider:

Mån-tor 11-18

Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:

VRS Retro Cargo
För transport till Stockholm, Malmö, Örebro, Karlstad
Tel: 0760 677 983
E-post: Inforetrocargo@gmail.com

JH Transport ApS
Tel: +45 43735555
E-post: jh@43735555.dk
www.43735555.dk

Frakt och flytt i väst AB
För transport till Västra Götaland, Halland, Småland eller per förfrågan.
Tel: 0702420 478
E-Post: info@tjanstivast.se