5 st, fajans, 17/1800-tal, med dekor av blommor, diam 24 cm, nagg och sprickor.
800 kr
Tis 09 2023
3
700 kr
Tis 09 2023
600 kr
Tis 09 2023
500 kr
Tis 09 2023
400 kr
Tis 09 2023
300 kr
Tis 09 2023
200 kr
Mån 08 2023