Fajans, 1700-tal, höjd spillkum höjd 8 cm, diam tallrik 23 cm, sprickor samt lagningar.
700 kr
Tis 09 2023
600 kr
Tis 09 2023
500 kr
Tis 09 2023
400 kr
Tis 09 2023
300 kr
Tis 09 2023
200 kr
Tis 09 2023