157. Soffbord, Poul Cadovius, Danmark
1960-tal, ek, brickmärkt France & Son, 130 x 65 cm, höjd 50 cm. Bruksslitage, delvis solblekt/fläckig skiva.
800 kr
700 kr
600 kr
500 kr
400 kr
Lör 06 2023 -
300 kr
Lör 06 2023 -
200 kr
Fre 05 2023