80. Serveringsvagn
Stomme i kromad metall, skivor i tonat glas, med flaskställ, 65 x 38 cm, höjd 78 cm. Smärre bruksslitage, men enstaka mindre nagg i glasskiva.
300 kr
200 kr
Lör 06 2023