103. Miniatyrer, Bertil Vallien
6 st, samtliga signerade, samt numrerade, höjd 4,5 - 10 cm, smärre bruksslitage, enstaka repa kan förekomma.
500 kr
Ons 03 2023 -
400 kr
Ons 03 2023 -
200 kr
Ons 26 2023