69. Karmstolar, Hans J Wegner, Carl Hansen & Son
4 st, modell "CH50", lackerat trä, fast tygklädd sits och rygg, etikettmärkta, sitthöjd 43cm. Bruksslitage, färgbortfall, smärre fanerskador.
1 000 kr
900 kr
800 kr
700 kr
Mån 08 2023 -
600 kr
Mån 08 2023 -
500 kr
Mån 08 2023 -
200 kr
Lör 06 2023