73. Hängskåp, Allmoge
Hängskåp, med skuren dekor, 1700-talets slut, 43 x 18 cm, höjd 47 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, maskstunget.
500 kr
400 kr
300 kr
200 kr
Mån 08 2023