Hängskåp, med skuren dekor, 1700-talets slut, 43 x 18 cm, höjd 47 cm. Åldersrelaterat bruksslitage, maskstunget.
Värdering 1 000 kr

  • 500 kr
    Tis 09 2023
  • 400 kr
    Tis 09 2023
  • 300 kr
    Tis 09 2023
  • 200 kr
    Mån 08 2023