Fajans, 1700-tal, höjd 28 cm, lagning.
Värdering 4 000 kr

  • 7 500 kr
    Tis 09 2023
  • 7 000 kr
    Tis 09 2023
  • 6 500 kr
    Tis 09 2023
  • 6 000 kr
    Tis 09 2023
  • 5 500 kr
    Tis 09 2023
  • 5 000 kr
    Tis 09 2023
  • 4 800 kr
    Tis 09 2023
  • 4 600 kr
    Tis 09 2023
  • 4 400 kr
    Tis 09 2023
  • 4 200 kr
    Tis 09 2023
Visa alla