11. Klockor
Ca 30 st, herr- samt dammodeller, mekaniska samt quartzur. Bl.a. Tissot, Casio, Certina, Eweco, Omega samt Orient. Slitage samt skador, ej funktionstestade.
03 december 2023 15:08
1 200 kr
Sön 03 2023 -
1 100 kr
Sön 03 2023 -
1 000 kr
Sön 03 2023 -
1 000 kr
Sön 03 2023 -
900 kr
Sön 03 2023 -
800 kr
Sön 03 2023 -
700 kr
Sön 03 2023 -
600 kr
Sön 03 2023 -
500 kr
Sön 03 2023 -
500 kr
Sön 03 2023