547. Väggpendyl, Japy Freres, Frankrike
Bronserad, delvis förgylld mässing. Ca 52 x 26 cm. Smärre bruksslitage, pendel medföljer, nyckel saknas.
Objektet avslutas Avslutat rop23 november 2025 17:56
700 kr
Värdering 800 kr
- 2700 kr
Fre 21 2025 - 1600 kr
Fre 21 2025 - 2500 kr
Sön 09 2025 - 1400 kr
Sön 09 2025 - 1200 kr
Ons 05 2025
Auktionen startar 23 november klockan 15:00. Lycka till!Visning mån - tor 11-18, (samt lör-sön 11-14 samma helg som auktion) i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Varorna hämtas mån-tor 11-18, samt lördag 11-14 efter auktion
Därefter tillkommer lageravgift 50:- / dygn / objekt.
Observera att vi har semesterstängt under perioden 6 december till 6 januari