469. Vinglas, St Louis, Frankrike
5 st, slipad kristall, olikfärgade, höjd 20 cm, 2 st märkta St Louis, smärre bruksslitage, men rött glas med minimal spricka/nagg i foten.
Objektet avslutas Avslutat rop23 november 2025 17:31
700 kr
Värdering 1 000 kr
- 4700 kr
Sön 23 2025 - 5600 kr
Sön 23 2025 - 4500 kr
Sön 23 2025 - 3400 kr
Lör 22 2025 - 2300 kr
Tors 20 2025 - 1200 kr
Tis 18 2025
Auktionen startar 23 november klockan 15:00. Lycka till!Visning mån - tor 11-18, (samt lör-sön 11-14 samma helg som auktion) i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Varorna hämtas mån-tor 11-18, samt lördag 11-14 efter auktion
Därefter tillkommer lageravgift 50:- / dygn / objekt.
Observera att vi har semesterstängt under perioden 6 december till 6 januari