130. Skulptur, ""Pfau", Giovanni Schoeman, Sydafrika
I form av påfågel, brons, med div metallinläggningar, signerad. 2-delad, bredd 110 cm, höjd ca 80 cm, smärre slitage. OBS! Tung, skickas ej!
Objektet avslutas Avslutat rop23 november 2025 15:42
2 000 kr
Värdering 3 000 kr
- 22 000 kr
Sön 23 2025 - 31 900 kr
Sön 23 2025 - 21 600 kr
Sön 23 2025 - 31 500 kr
Sön 23 2025 - 2300 kr
Tors 20 2025 - 1200 kr
Ons 19 2025
Auktionen startar 23 november klockan 15:00. Lycka till!Visning mån - tor 11-18, (samt lör-sön 11-14 samma helg som auktion) i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Varorna hämtas mån-tor 11-18, samt lördag 11-14 efter auktion
Därefter tillkommer lageravgift 50:- / dygn / objekt.
Observera att vi har semesterstängt under perioden 6 december till 6 januari