3 hjul, skivor i laminat, flaskhållare, 70 x 40 cm, höjd 78 cm, smärre bruksslitage, men nedre skiva med mindre skador i ytskikt.
Objektet avslutas Avslutat rop23 november 2025 18:00
300 kr
Värdering 800 kr

  • 2
    300 kr
    Sön 23 2025
  • 1
    200 kr
    Lör 08 2025

Auktionen startar 23 november klockan 15:00. Lycka till!
Visning mån - tor 11-18, (samt lör-sön 11-14 samma helg som auktion) i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg. Varorna hämtas mån-tor 11-18, samt lördag 11-14 efter auktion
Därefter tillkommer lageravgift 50:- / dygn / objekt.
Observera att vi har semesterstängt under perioden 6 december till 6 januari