Landskap, signerad och numrerad 32/285. Bildmått 60 x 50 cm
Objektet avslutas 6 dagar 5 tim 26 maj 2024 15:07
Värdering 1 000 kr

  • 300 kr
    Mån 13 2024
  • 200 kr
    Lör 11 2024