17/1800-tal, 18 x 14,5 cm, ngt maskstunget, åldersrelaterat slitage
Objektet avslutas 6 dagar 6 tim 26 maj 2024 15:59
Värdering 1 200 kr

  • 200 kr
    Tis 14 2024