83. Svärd
2 st, varav 1 st Russian Sawback sword (totallängd 68 cm), samt 1st större dolk. Slitage samt skador förekommer.
Objektet avslutas Avslutat rop3 december 2023 16:00
- 310 000 kr
Sön 03 2023 - 59 500 kr
Sön 03 2023 - 39 000 kr
Sön 03 2023 - 58 500 kr
Sön 03 2023 - 38 000 kr
Sön 03 2023 - 57 500 kr
Sön 03 2023 - 37 000 kr
Sön 03 2023 - 56 500 kr
Sön 03 2023 - 36 500 kr
Sön 03 2023 - 56 000 kr
Sön 03 2023