83. Svärd
2 st, varav 1 st Russian Sawback sword (totallängd 68 cm), samt 1st större dolk. Slitage samt skador förekommer.
03 december 2023 16:00
010 000 kr
Sön 03 2023 -
09 500 kr
Sön 03 2023 -
09 000 kr
Sön 03 2023 -
08 500 kr
Sön 03 2023 -
08 000 kr
Sön 03 2023 -
07 500 kr
Sön 03 2023 -
07 000 kr
Sön 03 2023 -
06 500 kr
Sön 03 2023 -
06 500 kr
Sön 03 2023 -
06 000 kr
Sön 03 2023