England omkring 1940-tal, alm, 90 x 33 cm, höjd 112 cm, bruksslitage

  • 1 500 kr
    Tis 25 2023
  • 1 400 kr
    Tis 25 2023
  • 1 300 kr
    Tis 25 2023
  • 1 200 kr
    Tis 25 2023
  • 1 100 kr
    Tis 25 2023
  • 1 000 kr
    Tis 25 2023
  • 700 kr
    Tis 25 2023
  • 600 kr
    Tors 20 2023
  • 500 kr
    Tors 20 2023
  • 400 kr
    Tors 20 2023
Visa alla

Det tillkommer 20% samt 50 kronor på varje köp.

Vill du delta i realtidsauktion klickar du på texten "Klicka här" längst uppe i skärmen.

Öppettider:

Mån-tor 11-18
Tis 11-19

Transport av större föremål utanför Göteborg vänligen kontakta:

Röde Orm Antik Service
För transport till Stockholm, Göteborg, & Köpenhamn.
Tel: 0708-25 38 70
E-post: johan@roasab.se

Frakt och flytt i väst AB
För transport till Västra Götaland, Halland, Småland eller per förfrågan.
Tel: 0702420 478
E-Post: info@tjanstivast.se

JH Transport ApS
Tel: +45 43735555
E-post: jh@43735555.dk
www.43735555.dk