29. Skål, Stig Lindberg, Gustavsberg
Båtformad skål, fajans, studiohandsignerad, längd ca 35 cm, höjd ca 14 cm. Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, 2 mindre nagg/glasyrbortfall.
600 kr
Tis 02 2023 -
500 kr
Tors 20 2023 -
400 kr
Tors 20 2023 -
200 kr
Tors 20 2023
Mån -tor 11- 18, i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.På det klubbade beloppet tillkommer inropsprovision om 20 % inkl.moms samt slagavgift 50 kronor per auktionspost.
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se