Ek, omkring 1960-tal, 100 x 46, höjd 104 cm, smärre slitage
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 17:27

  • 10
    7 000 kr
  • 9
    6 500 kr
  • 9
    6 000 kr
  • 7
    5 500 kr
  • 9
    5 500 kr
  • 7
    4 400 kr
  • 9
    4 200 kr
  • 7
    2 200 kr
    Fre 24 2023
  • 8
    2 000 kr
    Fre 24 2023
  • 7
    1 100 kr
    Tors 23 2023
Visa alla