Kring operan Aniara, signerad samt numrerad (173/350), bildmått 63 x 48 cm.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:10
Värdering 1 000 kr

  • 500 kr
    Lör 25 2023
  • 400 kr
    Lör 25 2023
  • 300 kr
    Lör 18 2023
  • 200 kr