6 mattallrikar, diam 23,5 cm, 4 tallrikar, diam 21,5 cm, 4 assietter, diam 18 cm, 2 grötskålar, 4 snapsglas, 12 glöggmuggar, smärre bruksslitage, krackeleringar förekommer.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 18:30
Värdering 1 000 kr

  • 0
    300 kr
  • 0
    200 kr
    Lör 25 2023