1800-tal, 5 delar, stop, samt kallskålar. högsta höjd ca 28 cm, största diam 40 cm, åldersrelaterat bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:13
600 kr
500 kr
400 kr
300 kr
200 kr