38. Tennföremål, Tyskland
1800-tal, 5 delar, stop, samt kallskålar. högsta höjd ca 28 cm, största diam 40 cm, åldersrelaterat bruksslitage.
26 november 2023 15:13
600 kr
Sön 26 2023 -
500 kr
Sön 26 2023 -
400 kr
Sön 26 2023 -
300 kr
Sön 26 2023 -
200 kr