Med dekor av blommor, höjd ca 16 cm, bruksslitage, knopp med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:41
3
900 kr
800 kr
3
800 kr
700 kr
Tis 21 2023
600 kr
Tis 21 2023
400 kr
300 kr
200 kr