4. Tallrikar, Kina, 1700-tal
Ett par, blåvit dekor av 1000 antikviteter, diam 23 cm, smärre bruksslitage, men enstaka nagg, samt obetydligt kantslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 15:02
- 42 000 kr
Sön 26 2023 - 32 000 kr
Sön 26 2023 - 41 900 kr
Sön 26 2023 - 31 800 kr
Sön 26 2023 - 31 300 kr
Tors 23 2023 - 21 200 kr
Tors 09 2023 - 11 100 kr
Tors 09 2023 - 11 000 kr
Tors 09 2023 - 2900 kr
Tors 09 2023 - 1200 kr