Ett par, blåvit dekor av 1000 antikviteter, diam 23 cm, smärre bruksslitage, men enstaka nagg, samt obetydligt kantslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop 26 november 2023 15:02
Värdering 1 500 kr

  • 2 000 kr
  • 2 000 kr
  • 1 900 kr
  • 1 800 kr
  • 1 300 kr
    Tors 23 2023
  • 1 200 kr
    Tors 09 2023
  • 1 100 kr
    Tors 09 2023
  • 1 000 kr
    Tors 09 2023
  • 900 kr
    Tors 09 2023
  • 200 kr