554. Sängbord, Halvdan Pettersons möbelfabrik
Skiva fanerad med mahogny. Ben av mahognybetsad bok. Rund form med mässingsdetaljer. Klädd i konstskinn. Diameter 37, höjd 55 cm.
Smärre slitage. Märken.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 17:56
- 73 200 kr
Sön 26 2023 - 63 000 kr
Sön 26 2023 - 73 000 kr
Sön 26 2023 - 62 800 kr
Sön 26 2023 - 52 600 kr
Sön 26 2023 - 51 100 kr
Lör 25 2023 - 21 000 kr
Tis 07 2023 - 41 000 kr
Tis 07 2023 - 2900 kr
Mån 06 2023 - 3800 kr