89. Stor figurin, Bernard Kunst
1900-talets första hälft, i form av kvinna med vinthundar, etikettmärkt, höjd 49 cm, mindre nagg förekommer.
26 november 2023 15:29
300 kr
Fre 17 2023 -
200 kr
Tis 07 2023