635. Spegel med konsolbord
Spegel med förgylld ram, fasettslipat glas, 155 x 55 cm, konsolbord med marmorskiva, 57 x 20 cm, höjd 49 cm, smärre bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 18:22
- 1900 kr
Sön 26 2023 - 3800 kr
Sön 26 2023 - 3700 kr
Sön 26 2023 - 1600 kr
Ons 22 2023 - 2500 kr
Tis 21 2023 - 1400 kr
Fre 17 2023 - 2300 kr
Fre 17 2023 - 1200 kr
Mån 13 2023