238. Skrivbordsmöbel, Selfile Home Office
1900-talets mitt, delvis fanerad i teak, samt björk, invändig skrivskiva, låda samt fack. Bredd 82/163, djup 54, höjd 114 cm. Bruksslitage.
Objektet avslutas Avslutat rop26 november 2023 16:16
- 42 600 kr
Sön 26 2023 - 72 400 kr
Sön 26 2023 - 42 200 kr
Sön 26 2023 - 72 000 kr
Sön 26 2023 - 41 900 kr
Sön 26 2023 - 21 800 kr
Sön 26 2023 - 41 700 kr
Sön 26 2023 - 31 600 kr
Sön 26 2023 - 71 500 kr
Sön 26 2023 - 21 400 kr